Szkolenia, projekty, doradztwo,
biznesplany, strategie

Harmonogram staży w ramach projektu Era młodych zawodowców
2018-07-16

 

Harmonogram odbywania staży zawodowych

 w ramach projektu „Era młodych zawodowców”

 

Lp.

Miejsce odbywania stażu

Liczba uczestników/

czek projektu skierowanych na staż zawodowy

Termin odbywania stażu

Godziny realizacji stażu

1

„DROGTOM” Roboty Inżynieryjno – Drogowe Tomasz pruszkowski,
ul. Jasna 18, 22-200 Włodawa

1

19.06.2017-18.10.2017

7:00-15:00

2

Pawluczuk P.U.H. Pochroń Małgorzata, ul. Różaniecka 7A, Suszno,
22-200 Włodawa

1

19.06.2017-18.10.2017

7:00-15:00

3

Zakład Zagospodarowania Odpadów MZC Sp. z o.o., ul. Żołnierzy WiN 22, 22-200 Włodawa

1

01.07.2017-31.10.2017

7:00-15:00/ 14:00-22:00

4

Firma Usługowo – Handlowa „RM” Roman Momot, ul. 9 Pułku Artylerii Ciężkiej 27, 22-200 Włodawa

3

01.07.2017-31.10.2017

7:00-15:00

5

Feniks – Usługi Pogrzebowe Wiesław Kuraszkiewicz Al. J. Piłsudskiego 101, 22-200 Włodawa

1

01.07.2017-31.10.2017

7:00-15:00

6

Gmina Turobin ul. Rynek 4,
23-465 Turobin

1

03.07.2017 – 02.11.2017

7:15-15:15

7

HANDEL i USŁUGI Józef Łupina,
ul. Cisowa 4, 23-300 Janów Lubelski

1

03.07.2017-02.11.2017

8:00-16:00

8

TRANSPORTEX Krzysztof Biernat, ul. Bohaterów Porytowego Wzgórza 40, 23-300 Janów Lubelski

2

03.07.2017-02.11.2017

8:00-16:00

9

Zakład Remontowo-Budowlany Rachwał s.c., ul. Cisowa 2,
23-300 Janów Lubelski

2

03.07.2017-02.11.2017

7:00-15:00

10

FHU MINI-BUD Jerzy Płecha,
ul. Wesoła 5, 23-300 Janów Lubelski

1

03.07.2017-02.11.2017

7:00-15:00

11

PPHU BŁAMEX Smyl Izabela,
Błażek 141, 23-320 Batorz

1

03.07.2017-02.11.2017

7:00-15:00

12

Firma Usługowo – Handlowa „RM” Roman Momot, ul. 9 Pułku Artylerii Ciężkiej 27, 22-200 Włodawa

1

04.07.2017-03.11.2017

7:00-15:00

13

Łacko Andrzej Usługi Remontowo-Budowlane, ul. Wałowa 63,
23-300 Janów Lubelski

1

17.07.2017-16.11.2017

7:00-15:00

14

ZIM BUD Józef Bęcała, Piłatka 20A,
23-302 Godziszów

Łacko Andrzej usługi Remontowo-Budowlane, ul. Wałowa 63,
23-300 Janów Lubelski

1

17.07.2017-10.09.2017

11.09.2017-16.11.2017

7:00-15:00

15

Zakład Usług Komunalnych w Piaskach Sp. z o.o., ul. Armii Krajowej 2,
21-050 Piaski

1

01.08.2017-30.11.2017

7:00-14:00

16

Jan Bulicz Usługi Budowlane, ul. Dworcowa 25A, 22-230 Wola Uhruska

2

01.08.2017-30.11.2017

7:00-15:00

17

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Ks. J. Twardowskiego, ul. Partyzantów 13, 22-200 Włodawa

1

05.09.2017-04.01.2018

7:30-15:30

18

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Gen. F. Kleeberga, ul. Z. Sierpińskiego 4,
22-200 Włodawa

1

05.09.2017-04.01.2018

7:00-15:00

19

PHU „VENUS” Bożena Babkiewicz, Al. J. Piłsudskiego 16, 22-200 Włodawa

3

05.09.2017-04.01.2018

9:00-17:00

20

Miejskie Przedszkole Integracyjne,
ul. Szkolna 5, 22-200 Włodawa

1

05.09.2017-04.01.2018

7:00-15:00

21

FHPU Beata Szachoń, „Bordo Caffe”, ul. Mickiewicza 1, 22-200 Włodawa

1

11.09.2017-10.01.2018

11:00-19:00/ 14:00-22:00

22

Zakład Instalatorstwa Elektrycznego Czesław Wieleba, ul. Targowa 83,
23-300 Janów Lubelski

2

11.09.2017-10.01.2018

6:00-14:00

23

ZUPH Mariusz Świeca, ul. Konwaliowa 7, 22-235 Hańsk Pierwszy

1

11.09.2017-10.01.2018

7:00-15:00

24

Zakład Instalatorstwa Elektrycznego Wiesław, Karol Dudek s.c.,
ul. Ceramiczna 30, 23-320 Kraśnik

1

18.09.2017-17.01.2018

7:00-15:00

25

I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki, ul. Szkolna 1,
22-200 Włodawa

1

18.09.2017-17.01.2018

7:30-15:30

26

Powiatowy Ośrodek Wsparcia „Przystań” Al. J. Piłsudskiego 64A,
22-200 Włodawa

1

25.09.2017-24.01.2018

8:00-16:00

27

BIO-ENERGIA Sp. z o.o. Różanka 118, 22-200 Włodawa

1

01.10.2017-31.01.2018

7:00-15:00

28

Usługi Leśne i Transportowe Adam Teodorowicz, Żłobek Duży 6,
22-200 Włodawa

1

01.10.2017-31.01.2018

7:00-15:00

29

MIXBUD Zenon Michalczuk Sp. K. Oddział Lublin, ul. Choiny 57,
20-816 Lublin

1

01.10.2017-31.01.2018

7:00-15:00

30

Salon Fryzjerski Damsko-Męski „U Rafała” Rafał Szostak, ul. Sukiennicza 41/1, 23-300 Janów Lubelski

1

16.10.2017-15.02.2018

9:00-17:00

31

Zakład Fryzjerski Paulina Wieczorek, Dzwola 130, 23-304 Dzwola

1

17.10.2017-16.02.2018

8:00-16:00

32

Salon Fryzur Edyta Drewniak,
ul. Prosta 23, 23-300 Janów Lubelski,

Usługi Fryzjerskie „JUSTYNA”,
ul. Bialska 23, 23-300 Janów Lubelski

1

23.10.2017-10.11.2017

11.11.2017-22.02.2018

9:00-17:00

33

Zakład Fryzjerski Pawlos Renata,
ul. Rynek 2, 23-300 Janów Lubelski

1

23.10.2017-22.02.2018

8:00-16:00

34

Studio Fryzjerskie CAMELEON Orzeł Agnieszka, ul. Adama Mickiewicza 10/45, 23-210 Kraśnik

1

23.10.2017-22.02.2018

10:00-18:00

35

Salon Fryzjerski FANTAZJA – Małgorzata Bańka, Branew Ordynacka 7, 23-304 Dzwola

2

24.10.2017-23.02.2018

10:00-18:00

36

PRESTIŻ Salon Fryzjerski Teresa Marcinek, ul. Kolorowa 6/2B,
20-802 Lublin

1

01.11.2017-28.02.2018

10:00-18:00

37

Salon Fryzjerski Elżbieta Dobosz,
ul. Gen. Komorowskiego 2,
23-400 Biłgoraj

1

01.11.2017-28.02.2018

9:00-17:00

38

Perfekt sp. z o.o., ul. Lwowska 105,
22-100 Chełm

1

01.11.2017-28.02.2018

7:00-15:00

39

Usługi Transportowe, Rolnicze i Roboty Ziemno-Melioracyjne Grzegorz Niedźwiecki, Kulczyn 14a,
22-235 Hańsk

1

01.11.2017-28.02.2018

7:00-15:00

40

Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Janowie Lubelskim, ul. Jana Zamoyskiego 149, 23-300 Janów Lubelski

1

21.11.2017-20.03.2018

7:00-15:00

41

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Potoczku, Potoczek 42,
23-313 Potok Wielki

1

15.01.2018-14.05.2018

7:00-14:00

42

PPUH „EMES” Stanisław Mazur Restauracja Myśliwska
ul. Zamoyskiego 88,
23-300 Janów Lubelski

1

15.01.2018-14.05.2018

8:00-15:00

43

Powiatowy Zakład Aktywności Zawodowej w Janowie Lubelskim,
ul. Zamoyskiego 149,
23-300 Janów Lubelski

2

15.01.2018-14.05.2018

8:00-15:00

44

Zespół Szkół w Kocudzy Pierwszej, Kocudza Pierwsza 29, 23-304 Dzwola

1

15.01.2018-14.05.2018

7:30-15:30

45

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Ofiar Katynia w Potoku Wielkim,
23-313 Potok Wielki 104

1

15.01.2018-14.05.2018

8:00-15:00

46

„Cela” Cafe & Restaurant s.c. ul. Ogrodowa 4, 23-300 Janów Lubelski

1

16.01.2018-15.05.2018

12:00-20:00

47

PHU “Wojan” s.c. Restauracja Hetmańska, ul. Zamoyskiego 53, 23-300 Janów Lubelski

Centrum szkoleniowo-Wypoczynkowe „DUO”, ul. Turystyczna 10A,
23-300 Janów Lubelski

1

16.01.2018-21.01.2018

22.01.2018-15.05.2018

8:00-16:00

48

RODOS Krzysztof Sokal, Zalesie 68A, 23-212 Wilkołaz Pierwszy

1

22.01.2018-21.05.2018

7:00-15:00

49

GARDENIA Kwiaty i Ogród Renata Widz, ul. J. Piłsudskiego 46,
23-310 Modliborzyce

2

26.02.2018-25.06.2018

8:00-15:00

50

„NEKRO-AL.” Usługi Pogrzebowe Alicja Pajura ul. Bialska 11,
 23-300 Janów Lubelski

1

26.02.2018-25.06.2018

10:00-17:00

51

KONKRET s.c. Beata Prus, Dariusz Prus, Kwiaciarnia „Casablanca”,
ul. Zamoyskiego 32,
23-300 Janów Lubelski

1

26.02.2018-25.06.2018

8:00-16:00

52

Kwiaciarnia „MONAFLORA” Andrzej Wielgus, 23-313 Potok Wielki 123

1

26.02.2018-25.06.2018

9:00-16:00

53

ZUPH Mariusz Świeca, ul. Konwaliowa 7, 22-235 Hańsk Pierwszy

1

26.02.2018-25.06.2018

7:00-15:00

54

Tadeusz Matwiej Firma Produkcyjno-Handlowa „TiMM”, ul. Lubelska 123, 22-375 Izbica

1

29.03.2018-28.06.2018

7:00-14:00

55

Zakład Cukierniczo Piekarniczy KAWA s.c. Robert Kawa Dorota Kawa,
 ul. Rejowiecka 5, 22-300 Krasnystaw

1

01.03.2018-30.06.2018

7:00-14:00

56

Maria Górnicka Dom Weselny „WIKTORIA”, ul. Krasickiego 6,
 22-300 Krasnystaw

1

01.03.2018-30.06.2018

7:00-14:00

 

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020